Gunold: Якість та екологічність

Ставлення людини до природи – це дзеркало її душі

Прокинувся вранці – прибери свою планету, інакше вона вся заросте баобабами. Антуан де Сент-Екзюпері

Щоб проілюструвати підходи Gunold до якості та екологічної чистоти продукції, я розповім вам одну історію. Під час однієї з моїх подорожей до Грузії мені пощастило відвідати напрочуд гарне місце, куди рідко потрапляють туристи. Я планувала побувати на святі у віддаленому селі, на яке щороку з’їжджаються найсильніші й найартистичніші жителі навколишніх гір. Ми застрягли на перевалі, і на свято я так і не потрапила.

Коли ми нарешті дісталися до села, учасники свята вже відпочивали: одні смажили шашлик, інші грали на волинці, треті самозабутньо танцювали. День хилився до заходу, сонце сідало за обрій, а вівчарі поспішали привести корів з водопою. На тлі первозданної нерукотворної краси гір виднілися цілком рукотворні потворні потворні гори сміття. Вони геть відбили моє бажання веселитися, танцювати і слухати музику…

Я поїхала в найближчий магазин, незабаром повернулася з мішками і рукавичками і почала прибирати сміття. За півгодини я помітила людей, які наближалися. Щось змусило їх відволіктися від бурхливих веселощів. Ні, вони зовсім не хотіли допомогти – до мене підходили, щоб сфотографуватися для Фейсбуку з “дивовижною” іноземкою.

Мішки швидко наповнилися сміттям, мені знову захотілося танцювати, але музика вже змовкла, і, здавалося, що тільки гірські струмки посміхаються мені та дзюрчать вдячністю за новознайдену свободу від пластикових пляшок. Я подумки посміхалася у відповідь струмкам, горам, лісу, птахам і навіть коровам, які завтра прийдуть на розкішний чистий водопій. Серце іскрилося радістю.

До міста ми поверталися рано вранці – сонце вже встало, на траві блищали перлини роси. Село ще спало… Раптово з-за дерев з’явилися дві пари місцевих дівчат і хлопців із мішками і в рукавичках. Вони почули свою Природу… А я їхала з надією.

Немає нічого більш винахідливого, ніж природа. Марк Цицерон

Філософія дбайливого ставлення до природи Gunold

В основі виробництва Gunold лежить глибока філософія дбайливого ставлення до природи. Філософія, яка протягом 90 років історії компанії розкриває таємниці природи, з повагою і благоговінням ставиться до її винахідливості.

Нитка Sulky незмінно виробляється з найкращого у світі віскозного волокна Enka з відновлюваної деревини, яку вирощують на спеціальних контрольованих біологічних плантаціях. При цьому, як у хорошому вині, в технології виробництва нитки витримується весь процес дозрівання. Завдяки цьому Gunold Sulky – єдина вишивальна нитка у світі, удостоєна золотої печатки Enka.

Мільйонні інвестиції в новітнє обладнання та технології дали змогу скоротити викиди вуглекислого газу на 310 000 кг та заощадити 18 млн літрів води під час виробництва 9 млрд метрів нитки на рік. Усі барвники є біорозкладними, тож стічна вода безпечно надходить до звичайних міських очисних споруд, а не скидається у водостоки або в ґрунт, як, на жаль, це відбувається в багатьох країнах Азії.

Процес фарбування нитки повністю автоматизований, а спеціальна програма регулює точну кількість інгредієнтів, що надходять у фарбувальну ванну.

Ще 1990 року, на зорі впровадження екологічної сертифікації Oeko-Tex в Європі, всі матеріали, що використовуються у виробництві нитки Gunold, її успішно пройшли. І відтоді в питаннях якості продукції та екології виробництва Gunold незмінно відповідає найвищим стандартам. А компанія “Цвіт” є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором продукції Gunold в Україні з 2004 року.

Наверх
КОШИК 0
ПЕРЕГЛЯНУТІ 0